- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 125 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 62 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 400 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Argint |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminat |
| Design | Vertical |
| Numar becuri | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa D |
| Inaltime | 93 cm |
| Latime | 59.6 cm |
| Adancime | 45 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Garanție | 24 месеца |