- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Ниво на шум | 55 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 500 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Сребрист |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Брой лампички | 2 |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 12.2 Kg |