- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 190 W |
| Nivel zgomot | 55 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 500 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Argint |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminat |
| Numar becuri | 2 |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 12.2 Kg |