- -6,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ъглови етажерки |
|
| Тип поставка | Кърпа, Вана |
| Покритие | Хром |
| Цвят | Хром |
| Тип продукт | Етажерка за баня |
| Материал | Хром |
| Тип монтиране | Стена |
| Височина | 35.5 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Цвят | Хром |
| Стил | Модерен |
| Съдържание пакет | 1 x Етажерка |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | На стена |
| Брой рафтове | 2 |