- -6,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ъглови етажерки |
|
| Tipul livrării | Prosop, Cadă |
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baie |
| Material | Crom |
| Tipul de montare | Perete |
| Înălţime | 35.5 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Culoare | Crom |
| Stil | La modă |
| Pachet de conținut | 1 x Етажерка |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Pe un zid |
| Numărul de rafturi | 2 |