- -32,21 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища, Дърва, Дървени стърготини |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен, Фиксиран |
| Материал | Метал |
| Ключови характеристики | Рафтове за съхранение |
| Материал грил | Хром, Стомана |
| Брой грилове | 1 |
| Височина | 84 cm |
| Дължина | 100 cm |
| Тегло | 8.2 Kg |
| Диаметър | 46 cm |