- -32,21 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο, Ξύλο, Ρινίσματα ξύλου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός, Σταθερός |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ράφια αποθήκευσης |
| Υλικό σχάρας | Χρώμιο, Ατσάλι |
| Αριθμός σχαρών | 1 |
| Υψος | 84 cm |
| Μήκος | 100 cm |
| Βάρος | 8.2 Kg |
| Διάμετρος | 46 cm |