- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища, Дърва, Дървени стърготини |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен, Фиксиран |
| Материал | Стомана, Метал |
| Ключови характеристики | 2 колела, Дръжки, Капак |
| Височина | 98 cm |
| Ширина | 57.9 cm |
| Дължина | 63 cm |
| Тегло | 13.2 Kg |