- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Tipul combustibilului | Cărbune, Lemn, Rumeguş |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Barbecue de cărbune |
| Tip | Detasabil, Fix |
| Material | Oţel, Metal |
| Caracteristici cheie | 2 roti, Mânere, Capac |
| Înălţime | 98 cm |
| Lăţime | 57.9 cm |
| Lungime | 63 cm |
| Greutate | 13.2 Kg |