- Разпродажба!
- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища, Дърва, Дървени стърготини |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен, Фиксиран |
| Материал | Стомана, Метал |
| Ключови характеристики | 2 колела, Дръжка, Капак |
| Височина | 100.3 cm |
| Ширина | 63.5 cm |
| Дължина | 57.2 cm |
| Тегло | 13 Kg |
| Диаметър | 57 cm |