- Με έκπτωση!
- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Κάρβουνο, Ξύλο, Ρινίσματα ξύλου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Φορητός, Σταθερός |
| Υλικό | Ατσάλι, Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 2 ρόδες, Λαβή, Καπάκι |
| Υψος | 100.3 cm |
| Πλάτος | 63.5 cm |
| Μήκος | 57.2 cm |
| Βάρος | 13 Kg |
| Διάμετρος | 57 cm |