- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Дърва |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Стомана, Чугун |
| Ключови характеристики | Дръжка за пренасяне, Регулиране на височината на скарата |
| Материал грил | Чугун |
| Височина | 36 cm |
| Диаметър | 35.5 cm |
| Площ за готвене (см) | 35 cm |