- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Τύπος καυσίμου | Ξύλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα |
| Ενα είδος | Σταθερός |
| Υλικό | Ατσάλι, Χυτοσίδηρος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λαβή μεταφοράς, Регулиране на височината на скарата |
| Υλικό σχάρας | Χυτοσίδηρος |
| Υψος | 36 cm |
| Διάμετρος | 35.5 cm |
| Χώρος μαγειρέματος (cm) | 35 cm |