- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 126 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 75 dB |