- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 126 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Βάθος | 23 cm |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |