
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Червен |
| Височина | 44 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия |
| Тегло | 2.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | Миещ се |
| Технологии | LED осветление |
| Мощност | 120 W |
| Мощност на почистване | 9 kPa |
| Автономия на акумулатора до | 35 минути |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранване | Акумулатор, Батерии |
| Color | Червен |
| Гаранция | 24 Месеца |