
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Rosu |
| Inaltime | 44 cm |
| Latime | 19 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | Spălat |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Putere | 120 W |
| Putere de aspirare | 9 kPa |
| Autonomie acumulator | 35 minute |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | Acumulator, Bateriile |
| Culoare | Rosu |
| Garanție | 24 luni |