- -31,14 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Височина | 117 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Индикаторна светлина, Индикатор за изтощена батерия |
| Дълбочина | 18 cm |
| Тегло | 3.56 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим |
| Материал тръба | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Филтър Hepa, Въртяща се електрическа четка с LED осветление, База за зареждане с монтаж на стената и поставка за аксесоарите, Циклонна система на филтриране |
| Мощност | 120 W |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 36 месеца |