- -31,14 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Inaltime | 117 cm |
| Latime | 26 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Indicator luminos, Indicatorul bateriei de evacuare |
| Adancime | 18 cm |
| Greutate | 3.56 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor |
| Material tub | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Филтър Hepa, Въртяща се електрическа четка с LED осветление, Baza pentru încărcarea cu suport de perete și accesorii pentru accesorii, Sistem de filtrare a ciclonicului |
| Putere | |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 36 luni |