- -20,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 22.3 cm |
| Ширина | 28.1 cm |
| Дълбочина | 36.6 cm |
| Тегло | 2.6 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Тапицерия, Матраци, Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Тип филтър | MIF |
| Мощност | 700 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Мощност на почистване | 16 kPa |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Захранване | Мрежово |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |