- -20,91 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 22.3 cm |
| Latime | 28.1 cm |
| Adancime | 36.6 cm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Tapiţerie, Saltele, Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Filtru evacuare | MIF |
| Putere | 700 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Putere de aspirare | 16 kPa |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tensiune alimentare | 220 - 240 V |
| Tip alimentare | Reţea |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |