- -97,19 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 109.2 cm |
| Ширина | 26.4 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Защита против прегряване, Осветление, Подвижен воден резервоар, Сензор - радар |
| Дълбочина | 35.3 cm |
| Тегло | 2.78 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | Литиево-йонни батерии, LED осветление, DirtDetect, EdgeDetect, LightDetect, Anti-Allergen Complete Seal, QuadClean ролка, Anti Hair Wrap |
| Мощност | 240 W |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.4 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |