- -97,19 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 109.2 cm |
| Latime | 26.4 cm |
| Functii | Filtru de spălare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Iluminat, Rezervor de apa, Senzor - Radar |
| Adancime | 35.3 cm |
| Greutate | 2.78 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Baterii cu litiu-ion, Iluminare LED, DirtDetect, EdgeDetect, LightDetect, Anti-Allergen Complete Seal, QuadClean ролка, Anti Hair Wrap |
| Putere | 240 W |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.4 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |