- -30,73 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 117 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Миещ се филтър, Индикатор за изтощена батерия, Сгъваема дръжка |
| Дълбочина | 18 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства, Станция за зареждане |
| Мощност | 120 W |
| Капацитет | 0.550 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Захранване | Акумулатор, Батерии |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 36 |