- -30,73 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 117 cm |
| Latime | 26 cm |
| Functii | Regulator de putere, Filtru de spălare, Indicatorul bateriei de evacuare, Mânerul pliabil |
| Adancime | 18 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Covor |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Stație de pornire |
| Putere | 120 W |
| Capacitate colectare | 0.550 l |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip alimentare | Acumulator, Bateriile |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 36 |