- -77,15 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 108 cm |
| Ширина | 21.5 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Индикатор за пълна торба, Миещ се филтър, Акумулаторна батерия, Автоматично почистване, Контрол панел върху ръкохватката, Индикаторна светлина, Индикатор за изтощена батерия, Подвижни части, Сензор за прах |
| Дълбочина | 26 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 460 W |
| Мощност на почистване | 13 kPa |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |