- -77,15 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 108 cm |
| Latime | 21.5 cm |
| Functii | Regulator de putere, Indicator de sac complet, Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Curățarea automată, Panou de control pe mâner, Indicator luminos, Indicatorul bateriei de evacuare, Piese detașabile, Senzor de praf |
| Adancime | 26 cm |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 460 W |
| Putere de aspirare | 13 kPa |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |