- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 111 cm |
| Ширина | 26.5 cm |
| Дълбочина | 26 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 230 W |
| Мощност на почистване | 230 AW |
| Капацитет | 0.85 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |