- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 111 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Adancime | 26 cm |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 230 W |
| Putere de aspirare | 230 AW |
| Capacitate colectare | 0.85 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |