(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 110 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Самопочистване, LED дисплей |
| Мощност | 220 W |
| Автономия на акумулатора до | 35 min |
| Капацитет | 0.8 + 0.7 l |
| Работен обхват | 130 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |