(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 26 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Auto-curățare, Display LED |
| Putere | 220 W |
| Autonomie acumulator | 35 min |
| Capacitate colectare | 0.8 + 0.7 l |
| Raza de operare | 130 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |