(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 110.4 cm |
| Ширина | 22.1 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | Гласови контрол, LED дисплей |
| Мощност | 220 W |
| Мощност на почистване | 18000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 40 min |
| Капацитет | 0.8 l + 0.72 l |
| Работен обхват | 233 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |