(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110.4 cm |
| Latime | 22.1 cm |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Control vocal, Display LED |
| Putere | 220 W |
| Putere de aspirare | 18000 Pa |
| Autonomie acumulator | 40 min |
| Capacitate colectare | 0.8 l + 0.72 l |
| Raza de operare | 233 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |