(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 110 cm |
| Ширина | 26.5 cm |
| Тегло | 4.3 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Филтър Hepa |
| Мощност | 230 W |
| Автономия на акумулатора до | 35 min |
| Капацитет | 0.5 l + 0.45 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 72 dB |
| Гаранция | 24 месеца |