(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Greutate | 4.3 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Филтър Hepa |
| Putere | 230 W |
| Autonomie acumulator | 35 min |
| Capacitate colectare | 0.5 l + 0.45 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Garanție | 24 luni |