- -222,54 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Mед, Черен |
| Височина | 25.9 cm |
| Ширина | 24.9 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Защита против прегряване, Индикатор за изтощена батерия, Подвижни части, Сензор за прах |
| Дълбочина | 129.8 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Под, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства |
| Технологии | LED осветление |
| Мощност | 900 W |
| Мощност на почистване | 315 AW |
| Автономия на акумулатора до | 70 min |
| Работен обхват | 110 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 84 dB |