- -222,54 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μέλι, Μαύρο |
| Υψος | 25.9 cm |
| Πλάτος | 24.9 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Κινούμενα μέρη, Αισθητήρας σκόνης |
| Βάθος | 129.8 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Εξουσία | 900 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 315 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 70 min |
| Εύρος εργασίας | 110 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 84 dB |