- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сребрист, Червен |
| Височина | 123.8 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дълбочина | 24.2 cm |
| Тегло | 2.6 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Стандартна четка, Малка четка, Специална четка, Станция за зареждане, Въртяща се четка, Приставка за почистване на автомобил, Удължител |
| Мощност | 150 AW |
| Мощност на почистване | 150 AW |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.77 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |