- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Κόκκινο |
| Υψος | 123.8 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Βάθος | 24.2 cm |
| Βάρος | 2.6 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Τυπική βούρτσα, Μικρή βούρτσα, Ειδική βούρτσα, Σταθμός ανεφοδιασμού, Въртяща се четка, Приставка за почистване на автомобил, Καλώδιο επέκτασης |
| Εξουσία | 150 AW |
| Ισχύς καθαρισμού | 150 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.77 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |