
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Жълт, Сив |
| Височина | 118 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Контрол панел върху ръкохватката, Осветление, Подвижни части |
| Дълбочина | 25.5 cm |
| Тегло | 2.8 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Матраци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | HEPA, LED осветление, LED дисплей |
| Мощност | 550 W |
| Мощност на почистване | 45 KPa |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 1.5 l |
| Захранващо напрежение | 25.9 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 68 dB |
| Гаранция | 24 месеца |