
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Galben, Gri |
| Inaltime | 118 cm |
| Latime | 29 cm |
| Functii | Regulator de putere, Panou de control pe mâner, Iluminat, Piese detașabile |
| Adancime | 25.5 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Saltele |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | HEPA, Iluminare LED, Display LED |
| Putere | 550 W |
| Putere de aspirare | 45 KPa |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Tensiune alimentare | 25.9 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Garanție | 24 luni |