
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Височина | 88 cm |
| Ширина | 31.8 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 700 W |
| Мощност на почистване | 260 AW |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 82 dB |
| Гаранция | 24 месеца |