
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Inaltime | 88 cm |
| Latime | 31.8 cm |
| Adancime | 23 cm |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 700 W |
| Putere de aspirare | 260 AW |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Garanție | 24 luni |