
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 7.6 cm |
| Ширина | 7.6 cm |
| Дълбочина | 33 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 70 W |
| Мощност на почистване | 70 W |
| Автономия на акумулатора до | 10 min |
| Капацитет | 0.15 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |