
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 7.6 cm |
| Πλάτος | 7.6 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 70 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 70 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 10 min |
| Χωρητικότητα | 0.15 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |