- -30,00 €
- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 116.2 cm |
| Ширина | 29.3 cm |
| Дълбочина | 25 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 350 W |
| Мощност на почистване | 115 AW |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Гаранция | 24 месеца |