- -30,00 €
- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 116.2 cm |
| Latime | 29.3 cm |
| Adancime | 25 cm |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 350 W |
| Putere de aspirare | 115 AW |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 luni |