- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Лилав, Розово злато |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 8.5 cm |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Дълбочина | 8.5 cm |
| Тегло | 0.21 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Включени аксесоари | Малка четка, Станция за зареждане |
| Мощност | 3 W |
| Дължина на кабела | 102 cm |
| Капацитет | 0 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Гаранция | 36 месеца |