- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μωβ, Ροζ χρυσός |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 8.5 cm |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Βάθος | 8.5 cm |
| Βάρος | 0.21 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Μικρή βούρτσα, Σταθμός ανεφοδιασμού |
| Εξουσία | 3 W |
| Μήκος καλωδίου | 102 cm |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Εγγύηση | 36 μήνες |