- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Бял |
| Материал на купата | Стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Блендър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 800 W |
| Капацитет | 1.75 l |
| Степен скорости | 9 + Импулси |
| Функции | Смесване, Мелене |
| Ключови характеристики | BPA Free, Защита от прегряване, Анти плъзгаща система, Пулс, Гумени крачета срещу плъзгане, Cиcтeмa пpoтив пpeгpявaнe |
| Височина | 42 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Дълбочина | 20 cm |
| Тегло | 4.7 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |